DFK Cab, s.r.o.

Využíváme pouze ověřených dodavatelů

Materiály na která se můžete spolehnout

Odolnost našich kabin začíná u použitých materiálů

Kabiny DFK jsou charakteristické využitím kvalitních materiálů, zajištěním perfektní viditelnosti pro práci posádky, zohledněním ochranných aspektů, svou pevností a odolností.

Námi používané materiály a konstrukční prvky zohledňují zkušenosti koncových uživatelů tak, aby kabiny obstály i v náročném provozu, poskytly posádce stroje potřebný komfort a umožnily jim využívat stroj i v náročných provozních podmínkách.

 

Konstrukce a její díly


Konstrukce kabin již od počátku jejího vývoje zohledňuje provozní nároky spojené s využíváním pracovních strojů. Konstrukce kabin je pevná a odolná. Kovové prvky jsou chráněny antikorozními úpravami a k jejich montáži je využíván kvalitní materiál, který odpovídá standardům automobilového průmyslu.

 

Bezpečnostní skla


Pro čelní panely jsou využívána certifikovaná bezpečnostní skla, zajišťující osádce nejen perfektní viditelnost, ale také nezbytnou míru ochrany.

 

Odolné polykarbonáty


Kabiny DFK jsou charakteristické využitím průhledných polykarbonátů např. pro dveře, podhledy, nebo pro zadní panely. Tento koncept kabiny je chráněn registrovaným průmyslovým vzorem. Použité polykarbonáty zohledňují požadavky zákazníků. Typicky jsou využívány polykarbonáty s ochranným nástřikem, který zvyšuje jejich odolnost proti UV záření a zlepšuje jejich omyvatelnost.

DFK Cab, s.r.o.,
Za Olšávkou 391
686 01 Uherské Hradiště, Sady

DFK Cab, s.r.o.,
Za Olšávkou 391
686 01 Uherské Hradiště, Sady

Kontakt

Prodej
+420 572 520 074

Fakturační adresa

DFK Cab, s. r. o.
Pobřežní 394/12 Karlín
186 00 Praha 8
Česká republika
IČ: 044 68 422
DIČ: CZ044 68 422

Výrobní závod a korespondenční adresa

DFK Cab, s.r.o.
Za Olšávkou 391, 686 01
Uherské Hradiště- Sady
Česká republika

Vaše dotazy

Close Menu