DFK Cab, s.r.o.

Naše kabiny prodávají vaše stroje

Kabiny pro UTV vyrábíme od roku 2008

Kvalitní produkt, spolehlivé služby a nízké náklady

Společnost DFK Cab, s.r.o. se specializuje na výrobu kabin pro pracovní, terénní, volnočasové a sportovní stroje širokého spektra značek a modelů.

Díky stabilní kvalitě a konstrukčnímu řešení vyrábíme kabiny, které se postupně pro řadu značek z původní alternativy staly součástí jejich originálního příslušenství.

Naše kabiny spojuje odolnost jejich provedení, použití kvalitních materiálů, chytré konstrukční řešení a vysoké užitné vlastnosti v dobrých cenových relacích.

Zákazník má možnost objednat si celou kompletní vytápěnou kabinu ve zvoleném materiálovém a technickém provedení, polokabinu, či jen některou její část, a výrobek si nechat dopravit na místo určení s montáží našimi mechaniky, nebo zaslat v přepravním boxu s přehledným návodem pro montáž.

Pružnost, osobní přístup, spolehlivost v dodávkách i vztazích, zohledňování potřeb a zkušeností zákazníků, poprodejní servis na který se dá spolehnout. To jsou atributy na kterých stavíme rozvoj naší společnosti.

 

Design chráněný průmyslovým vzorem


Design kabin DFK se širokým využitím polykarbonátů zajišťuje posádce perfektní výhled, potřebný komfort i ochranu před vnějšími vlivy.

 

Odolnost konstrukce


Konstrukce kabin DFK zajišťuje jejich spolehlivost a dlouhou životnost při zohlednění náročných provozních podmínek.

 

Rozšířená výbava již ve standardním provedení


Vybavení zpětnými zrcátky, zámky dveří, posuvnými okénky dveří či stěračem a ostřikovačem čelního skla je již ve standardním provedení našich kabin

Jsme také připraveni upravit kabinu dle vašich individuálních požadavků. Volba řady materiálů, vytápění, provedení dveří či zadního panelu záleží jen na vašich potřebách a požadavcích.

DFK Cab, s.r.o.,
Za Olšávkou 391
686 01 Uherské Hradiště, Sady

DFK Cab, s.r.o.,
Za Olšávkou 391
686 01 Uherské Hradiště, Sady

Kontakt

Prodej
+420 572 520 061

Fakturační adresa

DFK Cab, s. r. o.
Pobřežní 394/12 Karlín
186 00 Praha 8
Česká republika
IČ: 044 68 422
DIČ: CZ044 68 422

Výrobní závod
a korespondenční adresa

DFK Cab, s.r.o.
Za Olšávkou 391, 686 01
Uherské Hradiště- Sady
Česká republika

Vaše dotazy

Close Menu