DFK Cab, s.r.o.

Využíváme pouze ověřených dodavatelů

Materiály na která se můžete spolehnout

Odolnost našich kabin začíná u použitých materiálů

Kabiny DFK jsou charakteristické využitím kvalitních materiálů, zajištěním perfektní viditelnosti pro posádku, zohledněním ochranných aspektů, respektem k původnímu designu stroje, svou pevností a odolností.

Námi používané materiály a konstrukční prvky zohledňují zkušenosti koncových uživatelů tak, aby kabiny obstály i v náročném provozu, poskytly posádce stroje potřebný komfort a umožnily jim využívat stroj i v náročných povětrnostních podmínkách.

 

Konstrukce a její díly


Konstrukce kabin již od počátku jejího vývoje zohledňuje náročnost terénu ve kterém jsou dané stroje využívány. Konstrukce kabin je pevná a odolná. Kovové prvky jsou chráněny antikorozními úpravami a k jejich montáži je využíván kvalitní materiál, který odpovídá standardům automobilového průmyslu.

 

Bezpečnostní skla


Pro čelní panely jsou využívána certifikovaná bezpečnostní skla, zajišťující osádce nejen perfektní viditelnost, ale také nezbytnou míru ochrany.

 

Odolné polykarbonáty


Kabiny DFK jsou charakteristické využitím průhledných polykarbonátů např. pro dveře, nebo pro  přední a zadní panely. Tento koncept kabiny je chráněn registrovaným průmyslovým vzorem. Použité polykarbonáty zohledňují požadavky zákazníků. Typicky jsou využívány polykarbonáty s dvouvrstvým oboustranným nástřikem, který zvyšuje jejich odolnost proti mechanickému poškození a zlepšuje jejich omyvatelnost. Obdobný materiál je například využíván také pro výbavu bezpečnostních složek.

DFK Cab, s.r.o.,
Za Olšávkou 391
686 01 Uherské Hradiště, Sady

DFK Cab, s.r.o.,
Za Olšávkou 391
686 01 Uherské Hradiště, Sady

Kontakt

Prodej
+420 572 520 061

Fakturační adresa

DFK Cab, s. r. o.
Pobřežní 394/12 Karlín
186 00 Praha 8
Česká republika
IČ: 044 68 422
DIČ: CZ044 68 422

Výrobní závod
a korespondenční adresa

DFK Cab, s.r.o.
Za Olšávkou 391, 686 01
Uherské Hradiště- Sady
Česká republika

Vaše dotazy

Close Menu