DFK Cab, s.r.o.

Najdi stroj

Kabiny značek

Aplikované kabiny značek

Ověřené kabiny DFK

Jsou charakteristické využitím kvalitních materiálů, zajištěním perfektní viditelnosti pro posádku, zohledněním ochranných aspektů, respektem k původnímu designu stroje, svou pevností a odolností.

Základní výbava

Kabiny DFK jsou již ve svém standardním provedení vybaveny zamykacími dveřmi, bezpečnostním sklem, stěračem a ostřikovačem čelního i zadního skla.

DFK Cab s.r.o.

Kabiny pro VZV vyrábíme od roku 1997

Kabiny pro vysokozdvižné vozíky, traktory a nakladače jsou nedílnou součástí našeho výrobního programu. Kabiny DFK spolehlivě zvýšují užitnou hodnotu těchto pracovních strojů a to bez zbytečných finančních nákladů.

Materiály na která se můžete spolehnout

Pro kabiny DFK používáme spojovací materiály v automotive standardu, certifikovaný materiál čelních skel i mimořádně odolné polycarbonáty na ostatní průhledné díly. Konstrukce DFK vyniká odolností a spolehlivostí.

AKCE pro partnery Dub10-Srp31 2018

DFK Cabs: Shipping Free - Tato akční nabídka je určena pro naše evropské zákazníky a jejich objednávky celých kabin pro vysokozdvižné stroje jejich zákazníků v období od 10.dubna do 31.srpna 2018.

O nás

Společnost DFK Cab, s.r.o. se specializuje na výrobu kabin pro pracovní, terénní, volnočasové a sportovní stroje širokého spektra značek a modelů.

Další info »

Quality management​

Kvalita vyráběných kabin, dílů a poskytovaných služeb je pro naši společnost prioritou a snažíme se s každým novým modelem posouvat její laťku nahoru. Pro dodávky materiálu, dílů a spojovacích prvků využíváme pouze prověřené dodavatele tak, aby naše výrobky splňovaly očekávání našich zákazníků.

Další info »

Nejprodávanější modely

Vyrábíme a dodáváme celé kabiny, polokabiny, jednotlivé panely, nebo jejich části

DFK Cab, s.r.o.,
Za Olšávkou 391
686 01 Uherské Hradiště, Sady

DFK Cab, s.r.o.,
Za Olšávkou 391
686 01 Uherské Hradiště, Sady

Kontakt

Prodej
+420 572 520 074

Fakturační adresa

DFK Cab, s. r. o.
Pobřežní 394/12 Karlín
186 00 Praha 8
Česká republika
IČ: 044 68 422
DIČ: CZ044 68 422

Výrobní závod a korespondenční adresa

DFK Cab, s.r.o.
Za Olšávkou 391, 686 01
Uherské Hradiště- Sady
Česká republika

Vaše dotazy

Close Menu